Kızılay/ANKARA İzmit/KOCAELİ Ataşehir/İSTANBUL

DGS Kursu

137
DGS Kursu
Hızlı Okuma Kursu

DGS Kursu, DGS, açılımıyla Dikey Geçiş Sınavı, öğrencilerin MYO ve açıköğretim önlisans programlarını tamamladıktan sonra, istedikleri uyumlu lisans programlarına geçiş yapmaları için girmek zorunda olduğu sınavdır. Genelde ağustos ayında yapılan bu sınavdaki asıl amaç, lisans öğrenimindeki başarıda etkili olan sözel ve sayısal içerikli akıl yürütme becerilerinin ölçülmesidir.

DGS Kursu, Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

DGS Kursu, Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

dgs kursu

DGS Kursu

Dikey Geçiş Sınavının (DGS) soru sayıları ise 60 sayısal 60 sözel olmak üzere toplamda 120 sorudur. Dikey Geçiş Sınavının (DGS) süresi 140 dakika olarak belirlenmiştir. Her iki bölüm içinde 10’ar tane mantık sorusu bulunmaktadır. Bu amaçla hazırlanan sorular, ön lisans programlarında öğrenilen bilgi ve becerileri ölçmeye yönelik olmamaktadır. Test soruları, farklı alanlardan gelen yükseköğretim kurumu mezunlarının cevaplayabilecekleri düzeyde olmaktadır. Sınavda 4 yanlış 1 doğruyu götürmekle beraber, yanlışlar ilgili bölümün doğrularını götürmektedir.

Kurslarımız tüm öğrencilerin eğitim almaları için özel olarak hazırlanmış kurslardır.

dgs kursu
Hızlı Okuma Kursu

DGS Kursu

DGS’YE KİMLER BAŞVURU YAPABİLİR?

Lisans programlarına dikey geçiş için başvuracak adaylarda, meslek yüksekokulları ve açık öğretim ön lisans programlarından mezun olmuş olma şartı aranır. O yıl son sınıfta olup da staj dışındaki bütün mezuniyet şartlarını yerine getirmiş olan adaylar da başvuruda bulunabilmektedirler.

dgs kursu

DGS Kursu

DGS KURSU

ÖZEL DERS BİZİM İŞİMİZDİR. ONLİNE VEYA YÜZ YÜZE TÜRKİYENİN EN İYİ KADROLARIYLA HİZMET VERİYORUZ.

Özel derslerimiz tecrübeli öğretmenlerimiz ile devam etmektedir. İsterseniz birebir isterseniz grup halinde derslerimiz vardır.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hızlı Okuma Kursu
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Azra dedi ki:

    Bu alanda eğitim veren ve nitelikli olan tek yer diyebilirim çok memnunum

  2. Arda dedi ki:

    Ders alıyorum memnunum tavsiye ederim

  3. Kenan dedi ki:

    Tecrübeli hocalardan ders alıyorum memnunum tavsiye ederim

Bir Yorum Yazın

Kurslarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button