Kızılay/ANKARA İzmit/KOCAELİ Ataşehir/İSTANBUL

Özel Ders Fizik

161
Özel Ders Fizik
Hızlı Okuma Kursu

Özel Ders Fizik, Popüler Akademi de Fizik Özel Derslerini 10 Yıl Deneyimli Türkiye’nin en iyi Öğretmenleri tarafından birebir , Yüz yüze ya da Online olarak verilmektedir. Fizik Dersleri , Lise öğrencileri ve Sayısal Dalından YKS  (TYT-AYT ) ye girecek öğrencilerin en çok zorlandıkları ders olarak bilinmektedir. Tüm Öğrencilere Kişiye Özel bir program oluşturmaktayız. Fizik Dersleri Alanında özel ders tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından kursta yada online olarak verilmektedir. Fizik Dersinin Matematik ve Geometri ile bağlantılı bir ders olduğunu da düşünürsek öncelikli olarak adaylarımızın matematik alt yapısı ölçülmektedir. Fizik Özel Ders, öğrencilerine en iyi test ve teknik, en özel doküman ve ders yöntemlerini öğreterek en zoru başarmaktadır. Gelin Sizde Fizik Özel Ders ile başarıyı yakalayın.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Birebir Özel Ders Fizik

 • 9.10.11.12.Sınıf yada mezun adaylarımız fizik birebir özel ders paketlerimizden istedikleri kadar yararlanabilirler. Ara Sınıf 9 ve 10 öğrencileri için Sınav Takviye şeklinde 10-12-20 Ders Önermekteyiz.
 • 11.Sınıf TYT Sayısal Öğrencileri Seviyelerine göre 20-30-35 Ders paketi Sayısal ve Sözel Adayları ise istedikleri ünitelerden puan artışlarını sağlamak için belli konulardan fizik dersi alabilirler.

YKS Sayısal Fizik Dersi Yıl Boyu Paketlerimiz 40-50-60 ders şeklinde kişiye özel olarak anlatılmaktadır. Fizik Özel Dersi kazandırmaya devam ediyor.

lgs kursu 4

Özel Ders Fizik Paketleri

9.Sınıf Paketi /20-30 Ders

10.Sınıf Paketi/20-30-40 Ders

11.Sınıf Paketi/30-40 Ders

12.Sınıf Paketi/40 Ders

TYT Fizik Paketi/30 Ders

AYT Fizik Paketi/30 Ders

YKS Fizik Paketi Yıl Boyu/50-60

Lise Sınav Takviye/6-8-10 Ders

KURS GÜNLERİ HAFTA İÇİ

PAZARTESİ : 9:00 – 21:00

SALI              :  9:00 21:00

ÇARŞAMBA : 9:00 – 21:00

PARŞEMBE:  9:00 – 21:00

CUMA          :  9:00 – 21:00 arasında herhangi bir seansı size özel talep edebilirsiniz.

HAFTA SONU

CUMARTESİ : 9:30 – 20:30

PAZAR            : 9:30 – 20:00 arasında dilediğiniz bir ders aralığında özel dersinizi alabilirsiniz.

Özel Ders Fizik Kurs Saatlerimiz ve Özel Derslerimiz sistemli ve en iyi dökümanlar ile desteklenmektedir. Lise fizik, lise okul takviye, TYT Fizik, AYT Fizik Tüm Grup ve sınavlar için birebir fizik özel ders alabilirsiniz.

4 hizli okuma kursu populerakade kopya kopya kopya kopya kopya 2

Hızlı Okuma Kursu

Özel Ders Fizik Avantajları

Özel Ders Fizik, Bir çok adayın zorlandığı ders olan fizik birebir online yada kursta verilmektedir. Özellikle lise yıllarında alınan takviye dersler ile lise öğrencileri okulda öğrendikleri konuları çok iyi bir şekilde pekiştirmektedirler. YKS sürecine doğru eksikleri kalmayan adaylar sınavda en zor fizik sorularını çözerek rakiplerine fark atmaktadırlar. Özel ders her açıdan adayın başarısını yükseltecek bie eğitim modelidir. Özel Ders Fizik öğretmenleri ders koçluğunu da yaparak öğrencileri başarıya doğru zirvelere taşımaktadırlar.

Popüler Akademi Neden Seçmeliyiz?

Özel Ders Fizik Değişen Eğitim Modellerini çok yakından takip ederek dinamik ve branşında uzman en iyi öğretmenler ile ders vermektedir. Popüler Akademi Eğitim modeli yeni nesil soru yeni nesil programlar üzerinde profesyonel ve köklü bir eğitim hizmeti vermektedir. Şubelerimizde LGS-YKS-DGS-KPSS-AÖF-YDS-TOEFL-ÖABT Bütün branşlarda özel ders verilmektedir. Popüler Akademi En Çok öğrenci kazandırmaya devam ediyor.

hızlı okuma kursu

Online Özel Ders Fizik

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık demo tanışma dersi yapmaktayız. Öğretmen öğrenci uyumuna bakılmaktadır. Daha sonrasında online özel derslerimize başlıyoruz.

Özel Ders Fizik dersi ücretleri için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Sınavlara girecek tüm adaylara hızlı okuma kursunu tavsiye etmekteyiz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
 1. Alihan dedi ki:

  Fizikten çok zorlaniyordum hocam sağolsun çok iyi anlattı şu an çok daha iyi durumdayım teşekkür ederim

 2. Berkay dedi ki:

  Fizik hocasının anlatımı harika mutlaka dinleyin derim

 3. Mine dedi ki:

  Fizikten netlerim artıyor teşekkürler

Bir Yorum Yazın

Kurslarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button