Kızılay/ANKARA İzmit/KOCAELİ Ataşehir/İSTANBUL

Fizik Özel Ders İzmir

64
Fizik Özel Ders İzmir
Hızlı Okuma Kursu

Fizik Özel Ders İzmir olarak sizi en iyi yerlere ulaştırmak için çalışıyoruz. Derslerimizi online yada yüz yüze birebir olacak şekilde anlatıyoruz. Online derslerimiz başlamadan önce 15-20 dakikalık örnek ders vermekteyiz.

Online olarak 15 günde bir deneme uyguluyoruz. Uyguladığımız bu denemelerde öğrenci kendi durumunu görüyor. Kendi durumunu bildiğinde ona göre bir yol haritası çizerek çalışma planlarını ayarlayabiliyor.

Fizik Özel Ders İzmir, Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Fizik Özel Ders İzmir, Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Fizik Özel Ders İzmir denildiğinde bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. Kurumumuz 15 yılı aşkın süredir öğrencilerin eğitim ve öğretim ihtiyacını karşılamaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının onayıyla kurulmuş kursumuzda her branştan alanında uzman öğretmenler bulabilirsiniz. Güvenilir ve işini layığıyla yapan bir kurumuz. Yeni mezun yada kendi branşı haricinde başka ders veren öğretmenlerle bizim eğitim partnerimiz olamaz. Bütün öğretmenlerimiz tecrübelidir.

lgs kursu 4

Yıllarca yurdumuzun çeşitli il ve ilçelerinde, devlet ve özel okullarında, eğitim ve öğretim vermiş. Öğretmenlerimiz kurumumuzu daima bir üst noktaya taşımıştır.

Yüksek teknolojik sınıflarla hizmet vermekteyiz. Kurumumuzda eğitim ve öğretim gören öğrencilere temiz ve hijyen bir ortamız bulunmaktadır. Kurslarımız istenildiği zaman online olarak da yapılabilmektedir. Pandemi sürecinde 17 mart itibariyle Türkiye de uzaktan eğitime ilk geçen kurumuz.

Online olarak ders almayı tercih ettiğinizde ilk olarak öğretmenimiz ve size uygun olan gün ve saat belirleniyor. Derslerimize başlamadan önce öğrencinin ders ile ilgili bilgi seviyesi belirlenip buna uygun bir rota çiziliyor. Derslerimizde konu anlatımı ve soru çözümü imkanımız vardır. Derslere başlarken önceki dersten verilmiş olan ödevlerin kontrolü yapılıyor. Öğrencinin bilgi seviyesine göre veli ile görüştükten daha sonra ders süreleri artırılabiliyor veya azaltılabiliyor.

Bütün derslerde alanında uzman ve deneyimli öğretmenlerimiz ile beraber özel ders veriyoruz.

 

hızlı okuma kursu

LGS’de öğrenciler sadece 8. sınıf konularından sorumludurlar. LGS’de en değerli dersler matematik, fen ve Türkçe dersleridir. Matematik , fen ve Türkçe’den 20 şer soru çıkmakta ve her bir sorunun katsayısı 4 ile çarpılmaktadır. İnkılap , İngilizce ve din kültürü derslerinden 10 ar soru bulunmakta ve katsayısı 1 ile çarpılmaktadır.

LGS’de yapılan her bir sorunun önemi devdir. Koşulları mümkün olabildiğince zorlayarak en iyisi olmak için hedefler koyulmalıdır.

Birebir özel ders almak kalıcı bir dersteki en doğru adımlardan biridir. Öğrenciler birebir derslerde eksiklerini çok daha hızlı tamamlayabilmektedir.

Hızlı okuma oldukça önemli bir eğitimdir. Sınavlara hazırlana adayların zamanı etkin kullanması gerekmektedir. Zamanı doğru kullanan bir öğrenci soruları mümkün olduğunca kısa sürede okuyup, çözüme odaklanır, verilen sürede soruyu yorumlayarak çözüm sağlar. Hızlı okuma sınavlara girecek tüm adaylara tavsiye ettiğimiz bir eğitimdir. Birebir eğitimle hızlı okuma tekniklerini kolaylıkla öğrenebilir.  Hızlı okuma kursları sayesinde dakikada okuduğunuz kelime sayısını 2 – 3 kat arttıracağınız gibi, bu süreçte okuduğunuzu rahatlıkla anlayabilir ve yorumlayabilirsiniz. Sadece sınav hazırlık öğrencileri değil yetişkin adaylarında alabileceği hızlı okuma kurslarında hayat boyu kullanacağınız teknikler öğretilmektedir.

Hızlı okuma kurslarını 16 özel derste bitirmekteyiz. Kurslarımız bir ay sürmektedir. Birebir alınacak bir eğitim olduğu için dilediğiniz zaman derslere başlayabilir, size uygun zaman dilimine derslerinizi planlayabilirsiniz.

Fizik Özel Ders İzmir

Tamamıyla eğitime kendini adamış bu kurumumuz adeta bir gıda marketi niteliğindedir. Burada istediğiniz gıdayı tadabilirsiniz. Matematik, Geometri, Fizik, Kimya, Biyoloji, Fen, Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı, Dil bilgisi, Tarih, Coğrafya, İngilizce derslerinin öğretmenleri kadromuzda ayrı ayrı bulunmaktadır. Bu öğretmenlerimiz en az 5 yıl deneyimli ve branş öğretmenleridir.

Fizik Özel Ders İzmir olarak ekibimizi öğrencilerin eksik olduğu konularda başarıya ulaşması için oluşturulmuş, öğrencilerin başarısını hedeflemiş öğretmenlerden oluşturduk.

Fizik Özel Ders İzmir, Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Fizik Özel Ders İzmir, Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 3 Yorum
  1. Büşra dedi ki:

    Aldığım derslerden çok memnunum teşekkür ediyorum tavsiye ediyorum i

  2. Helin dedi ki:

    Her şey istediğim gibi ilerliyor çok teşekkür ederim tavsiye ediyorum

  3. Derya dedi ki:

    Öğretmenimden çok memnunum çok donanımlı bir birey

Bir Yorum Yazın

Kurslarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button