Kızılay/ANKARA İzmit/KOCAELİ Ataşehir/İSTANBUL

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar

36
Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar
Hızlı Okuma Kursu

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar , sınavlara girecek tüm adayların Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss genelde aldığı kurstur. Hızlı okuma kursumuz, seri okuma ve paragraf teknikleri diye ikiye ayrılır. Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar olarak paragraf tekniklerinde farklı bir teknik izliyoruz.

Kendilerini özel olarak hazırlayan öğretmenlerimiz tarafından toplamda 10 derste paragraf sorularını ve sınavlarda çıkan yeni nesil soruları rahatlıkla çözer duruma getiriyoruz. Hızlı okuma yani seri okuma da durum farklıdır. Okuma hızını artıyoruz. Bu kursumuzu öğrenciler fazla almamaktadır. Genelde avukatlar ve hızlı okuması gereken, genel hatlarıyla bilgi sahibi olması gerekenler almaktadır.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar

Hızlı okuma kursunu almak isteyen öğrencilerde seviyelerine göre hız da değişkenlik oluyor. İlkokul öğrencilerinde okuma hızı iki katına çıkarken orta ve lise öğrencilerinde üç katına kadar çıkabiliyor. Dakika da 1 sayfa okuma seviyesine kadar çıkılabiliyor. Fakat bu tür hızlı okumaları genelde avukatlar almaktadır. Genel hatlarıyla bilgi sahibi olmak için.

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar olarak ilköğretim öğrencilerine okumayı hızlandırma ve okuduğunu anlama derslerini tavsiye ediyoruz. Hızlı okuma kursu ve paragraf teknikleri kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için eğitim danışmanımızı arayabilirsiniz. Ücretsiz deneme 15-20 dakikalık demo dersi talep edebilirsiniz.

Kurslarımızda derslerimizi tecrübeli alanında uzman ve özel olarak yetiştirilmiş öğretmenlerimiz anlatmaktadır. Genel olarak birebir online özel ders olarak alınmaktadır. En fazla 2-3 kişilik gruplar halinde de olabilir. Kalabalık sınıflarda alınan derslerde istediğimiz verimi yakalayamıyoruz. Bundan dolayıdır ki tavsiye etmiyoruz.

Yüz yüze birebir özel ders almak isteyen velilerimiz, adaylarımız olursa evinize öğretmen gönderebiliyoruz. Kursumuzun bulunduğu şehirlerde kurslarımızda da özel ders şeklinde derslerimizi verebiliyoruz.

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar Kimler Almalı?

Seri okuma, hızlı okuma kurslarını herkes alabilir. İlkokul öğrencileri için okumayı hızlandırma ve anlama şeklinde ders almalıdır. İlkokul öğrencilerinden dakika da 90-95 kelime okurken verilen eğitim sonunda 270-300 kelimeye kadar çıkılabiliyor.

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar kursuna katılan adaylardan dakikada 180-200 kelime okuyanlar ise 420-450 kelimeye kadar çıkabiliyor.

4 hizli okuma kursu populerakade kopya kopya kopya kopya kopya 2

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar Kaç Ders?

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar kaç ders sürmektedir. Öğrencinin seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. Genelde 16-26 ders arasında bitmektedir. Online özel ders olarak verdiğimiz için öncelikle 15-20 dakikalık deneme dersi yapmaktayız.

Hızlı Paragraf Çözümü Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Sınavlara girecek tüm adayların alması gerekmektedir. Soru çeşitlerine göre taktikleri farklıdır. Tüm teknikleri gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda bir kere okuma ile çözme yolları anlatılmaktadır.

Kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir. 10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Pandemi (covid) dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

hızlı okuma kursu

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar

Kursumuzu Afyonkarahisar’ın tüm ilçe ve semtlerinde vermekteyiz. Tavsiyemiz yüz yüze değil online olarak ders alınmasıdır.

Sınavlara girecek tüm adaylar almalıdır. Seri okumak isteyen herkes bu kursu almalıdır.

Eğitim danışmanlarımızdan bilgi alınız. Hızlı okuma kursu alan adaylarımız istedikleri takdirde Türkçe dil bilgisi olarak da devam edebilmektedirler.

Kurslarımız sadece hızlı okuma şeklinde değildir. Sınavlara girecek adaylara veya okula yardımcı derslerden takviye isteyenlere yardımcı olmaktayız. İlkokul öğrencilerine yönelik farklı çalışmalarda yapılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursunu evinizde alabilirsiniz. Veya online olarak 5 haftada hızlı paragraf alabilirsiniz. Seri okuma isteniyorsa 15 haftada kurs tamamlanıyor. Her hafta 2 ders ve derslerimiz 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde yapılmaktadır. Özel olarak hazırlanan uzman öğretmenlerimiz ile öncelikle deneme dersi (15 – 20 dakikalık) yapılıyor. Sonrasında öğretmen öğrenci uyumuna bakıldıktan sonra karar verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar Ders Ücretleri (Fiyatları)

2023-2024 Eğitim öğretim yılı ders ücretlerimiz için eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

lgs kursu 4

Matematik Özel Ders Afyonkarahisar

Matematik özel ders her seviyedeki öğrencinin alması gerekmektedir. Matematiği iyi olan öğrenci diğer derslerde de başarılı olmaktadır. Tavsiyemiz ilkokul 2. sınıftan itibaren matematikten imkanlar ölçüsünde online olarak özel ders almasıdır. En iyi öğretmenlerden özel ders almak için eğitim danışmanımız ile iletişime geçiniz.

Afyonkarahisar Özel Ders

Afyonkarahisar’ın tüm ilçe ve semtlerinde online veya yüz yüze özel ders anlatıyoruz. Türkiye’nin en iyi öğretmenleri ile çalışmaktayız. Online ücretsiz deneme dersi alabilirsiniz. Matematik Özel Ders Afyonkarahisar, Fizik Özel Ders Afyonkarahisar, İlkokul Özel Ders Afyonkarahisar, Kimya Özel Ders Afyonkarahisar, Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar, Biyoloji Özel Ders Afyonkarahisar, Fen Bilimleri Özel Ders Afyonkarahisar,  Lgs Kursu Afyonkarahisar, Yks Kursu Afyonkarahisar, Yös Özel Ders Afyonkarahisar, Ales Hazırlık Kursu Afyonkarahisar, Kpss Hazırlık Kursu Afyonkarahisar, Evinizde Özel Ders, Online Özel Ders..

Önemli Not: Bizden ders alan LGS-YKS sınavına girecek öğrencilere iki haftada bir online deneme uyguluyoruz. Tüm adayların düzenli katılım sağlamasını istemekteyiz. Sınava belirlenen gün içerisinde girilmesi zorunlu olduğundan, o gün içerisinde sınava girilmesi şarttır.

Hızlı Okuma Kursu Afyonkarahisar bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Kurslarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button