Kızılay/ANKARA İzmit/KOCAELİ Ataşehir/İSTANBUL

Pendik Matematik Özel Ders

51
Pendik Matematik Özel Ders
Hızlı Okuma Kursu

Pendik Matematik Özel Derslerimizi tecrübeli öğretmenlerimiz ile anlatmaktayız. Öğrencilik hayatı boyunca imkanlar ölçüsünde özel ders alınmasını tavsiye etmekteyiz. Online özel ders ücretlerimiz yüz yüze evinize öğretmen gelmesinden çok daha hesaplıdır. Eğitim danışmanımız ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Matematik dersinden özel ders almadan başarılı olmak artık çok zor. Matematik dersinde iyi bir temel çok önemlidir. Eğer öğrencinin temeli sağlam değil ise bu eksiklik ancak ve ancak özel ders ile tamamlanabilir. Günümüz eğitim şartlarında öğrenciler dersleri anlamakta oldukça zorlanıyor. Bu nedenle kesinlikle çocuğunuza özel ders aldırmanız gerekmektedir. Özel ders almayan öğrenci başarıya ulaşamaz.

Pendik Matematik Özel Ders olarak bizler, özel dersi anlatacak doğru öğretmeni bulma zahmetinden sizleri kurtarıyoruz. Bünyemizde bulunan tüm öğretmenlerimiz, tecrübeli ve alanında uzman gerçek öğretmenlerden oluşuyor. Üniversite öğrencisi veya asıl mesleği öğretmenlik olmayan kişiler ile asla çalışmıyoruz. Bir konuyu sadece bilen bir kişi, onu doğru bir şekilde öğrenciye aktarılacağını garanti edemez. Bu işi yapabilmek için öğrenci psikolojisine de hakim olmak gerekir ve bunu sadece gerçek öğretmenler başarabilir.

Özel ders verecek olan öğretmenlerimizi sizler ile ayarladığımız günde evinize gönderiyoruz. Öncelikle öğretmenimiz öğrencinin seviyesini ve anlamak kapasitesini ölçüyor. Öğrenciye göre özel bir program oluşturuyor. Matematik dersinde soru çözmek oldukça önemlidir. Bu nedenle her ders işlenen konu ile ilgili bolca soru çözümü yapılıyor. Bu sayede öğrenci matematik derisinde başarıya ulaşıyor.

Pendik Matematik Özel Ders, Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Pendik Matematik Özel Ders, Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Özel Dersin Faydaları

 • Verimli ders çalışmayı öğrenme
 • Ders konusunda daha rahat ve güvende hissetmesi
 • Rahatlıkla anlamadığı konuları ve soruları sorabilmesi
 • Kendine olan öz güvenin artması
 • Başarısız olduğu derslere olan ilginin artması
 • Derslerde ki algılama ve dikkatinin artması
 • Derslere olan ön yargılarının azalması ve bitmesi
 • Akademik başarı oranının artması

hızlı okuma kursu

Matematik Özel Ders Saatleri

İlkokul Matematik: İlkokul (sınıf) öğretmenleri tarafından sınıfına göre ders saati belirlenmektedir.

Ortaokul matematik: Ortaokul öğretmenleri tarafından

6. sınıf 50 ders

7. sınıf 60 ders

8. sınıf(lgs) 80 ders

Lise derslerimiz Lise öğretmenleri tarafından anlatılmaktadır.

9. sınıf 60 ders

10. sınıf 80 ders

11. sınıf 100 ders

TYT matematik 100 ders

AYT matematik 80 ders te tüm konular bitirilmektedir.

Ders saatleri öğrencilerinden seviyelerine göre değişkenlik göstermektedir.

Matematik Özel Ders , sadece matematik değil diğer derslerden de yardımcı oluyoruz. Fizik, kimya, biyoloji, Türkçe, fen bilimlerinden özel ders veriyoruz. İlkokul öğrencilerine tecrübeli sınıf öğretmenleri ders anlatmaktadır. Her hafta online deneme sınavı yapılmaktadır. Özdebir sınavlarını talep eden adaylara yapılmaktadır. Matematik Özel Ders Gaziosmanpaşa, Popüler akademinin en iyi öğretmenleri tarafından ders anlatılmaktadır.

3 matematik populer akademi 5

Hızlı Okuma Kursu

Pendik Matematik Özel Ders Fiyatları

Pendik Matematik Özel Ders, farklı paketler ve fiyat seçenekleri sunmaktadır. Kursun fiyatları, kurs süresi ve içeriği gibi faktörlere göre değişmektedir. Öğrenciler, bütçelerine ve ihtiyaçlarına en uygun olan kurs paketini seçebilirler. İlkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine yönelik farklı kurslar da bulunmaktadır. Kursun fiyatları ve paket detayları hakkında daha fazla bilgi almak için, Pendik Matematik Özel Derse başvurabilir veya internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Pendik Matematik Özel Ders, Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Pendik Matematik Özel Ders, Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu
Ziyaretçi Yorumları - 6 Yorum
 1. Bade dedi ki:

  Çocuğuma aldırdığım özel ders sayesinde çok rahat ettik. Öğretmenimizden çok memnunuz. Herkese tavsiye ediyorum. Öğretmenler gerçekten çok iyi.

 2. Atiye dedi ki:

  Çok iyi öğretmenleri var. Matematik ve fizikten özel ders aldık.Çocuğumun netlerinde artış meydana geldi. Tavsiye ederim. İsmim Atiye DAL kesinlikle tavsiye ederim. Eğitim koçu olarak da yöndendirilen öğretmen çok iyi , işini bilen bir kişi. Teşekkürler istanbul özel ders

 3. mustafa dedi ki:

  covid 19 dolayısıyla evlerde beklerken çocuğum sınava online derslerle devam etti şimdi konular bitti sürekli deneme yapıyoruz

 4. Ahmet dedi ki:

  Sayenizde hiç kopmadan matematik dersi aldık ve oğlumun netleri yükseldi tavsiye ederim

 5. Funda dedi ki:

  Inanılmaz faydalı oldunuz bu kadar olacağını tahmin etmiyordum kesinlikle tavsiye ederim

 6. Kâmil Sucu dedi ki:

  Oğlum için çok faydalı oldunuz hem matematik öğretmeni hem eğitim koçu gerçekten çok iyiler tavsiye ederim

Bir Yorum Yazın

Kurslarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button