Kızılay/ANKARA İzmit/KOCAELİ Ataşehir/İSTANBUL

Yks Kursu Eskişehir

22
Yks Kursu Eskişehir
Hızlı Okuma Kursu

ayrac

Yks Kursu Eskişehir olarak Eskişehir il ve ilçelerine aynı zamanda Türkiye geneline online veya yüz yüze birebir özel ders imkanı sunmaktayız. İnternetin ağının ulaştığı her il ve ilçemize özel ders veriyoruz.

Yks Kursu Eskişehir

Üniversitelere öğrenci yerleştirmek için yapılan YKS öğrencilerin geleceğini şekillendirecek bir sınav sistemidir. Öğrenciler istedikleri üniversite ve bölüme girebilmek için TYT, AYT, YDT sınavlarına girmektedir. Bizler Yks Kursu Eskişehir olarak öğrencilere online veya yüz yüze özel derslerle destek olmaktayız.

Öğrenciler için ders planı hazırlayarak düzenli çalışmalarını sağlamaktayız. Temeli sağlam olmayan öğrenciler için baştan sona konu anlatımı sağlamaktayız. Konu anlatımları sonrası soru çözümleri yaparak konular pekiştirilir. Ekstra olarak konuların unutulmaması için ödevler verilir. Her hafta yapılan deneme sınavlarıyla öğrenci kendi derecesini görebilir.

Yks Kursu Eskişehir olarak en iyi üniversitelere öğrenci göndermekteyiz. Profesyonel eğitim kadromuz alanında uzman ve tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır. Eğitimlerimiz online veya yüz yüze şeklindedir. İstediğiniz her dersten ayrı ayrı veya tek dersten özel ders alma imkanınız bulunmaktadır.

Yks Kursu Eskişehir

Eğitim kurumumuzda derslerimiz online veya yüz yüze şeklinde birebir olarak işlenmektedir. Online derslerimiz Zoom üzerinden işlenmekle birlikte derse başlamadan önce ücretsiz deneme dersi fırsatı sunmaktayız. Ücretsiz deneme dersimiz 15 dakika sürmektedir. Deneme dersi sonrasında öğrenci öğretmen değişikliği talep edebilir veya derslere başlayabilir. Deneme dersleri sayesinde klasikleşmiş dershane sisteminden farklı olarak öğrenci ve öğretmen uyumuna da önem vermekteyiz. Yüz yüze derslerde öğrencinin evine öğretmen yönlendirmesi yapmaktayız.  Derslerimiz toplamda 90 dakika olmakla birlikte 40 dakika ders 10 dakika mola 40 dakika ders şeklinde işlenmektedir.

Yeni mezun ve deneyimsiz öğretmenlerle çalışmıyoruz. Kadromuzdaki bütün öğretmenler alanında deneyimle branşına son derece hakim öğretmenlerdir. Her öğretmen sadece uzman olduğu derste öğretmenlik yapmaktadır. Yks Kursu Eskişehir olarak en iyi üniversitelere öğrenci gönderiyoruz.

Her hafta online denemeler, iki haftada bir ise Türkiye geneli seviye tespit sınavlarıyla öğrencinin durumunu kontrol etmekteyiz. Konu tekrarı, ödevler, soru çözümleri ile öğrenciyi motive etmekteyiz.

YKS Kursu – Şubelerimizle İrtibat

LGS , YKS, YÖS, KPSS, ALES derslerimiz hakkında bilgi almak için 0538 851 63 88 numaralı telefonumuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp hattımızdan kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.

Ön kayıt formunu doldurarak kursumuzla iletişim kurabilirsiniz.

Önemli Not: Bizden ders alan öğrencilere haftada bir online deneme yapılmaktadır. Tüm adayların katılımını istemekteyiz. Günlü sınav olduğu için belirtilen tarihlerde yapılması gerekmektedir.

Merak Edilenler

Ders almaya başlamadan önce, ücretsiz deneme imkanımız var mıdır?

Evet, 15-20 dakikalık deneme dersi imkanımız vardır.

Aldığım hizmetten memnun kaldım, ancak öğretmen değişikliği istiyorum, mümkün müdür?

Evet, sizin için uygun olan kriterler doğrultusunda yeni bir öğretmen yönlendirmekteyiz.

Uzaktan eğitim gerçekten iyi sonuç veriyor mu?

Evet, vermektedir, hatta bazı öğrencilerimiz için ulaşım esnasındaki vakit kaybı, yorgunluk sebeplerinden dolayı yüz yüze eğitimden daha verimli olmaktadır.

Sizler ve eğitimcilerimiz için pandemi döneminin yarattığı olumsuz etkileri azaltmak için özel ders fiyatlarımızda kampanya başlattık. Bizleri arayarak, ya da aşağıdaki iletişim formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Bizimle İletişime Geçin
Telefon aramalarınıza veya whatsapp mesajlarınıza anlık olarak yanıt vermekteyiz.

  yks kursu eskişehir
  Hızlı Okuma Kursu

  Yks Kursu Eskişehir

  yks kursu eskişehir

  Yks Kursu Eskişehir

  yks kursu eskişehir

  Yks Kursu Eskişehir

   

  Hızlı Okuma Kursu
  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın

  Kurslarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
  error: Content is protected !!
  Mesaj gönder
  1
  WhatsApp İletişim
  Merhaba,
  Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
  Call Now Button