Kızılay/ANKARA İzmit/KOCAELİ Ataşehir/İSTANBUL

Yks Kursu Çanakkale

26
Yks Kursu Çanakkale
Hızlı Okuma Kursu

Yks Kursu Çanakkale, YKS, üniversite sınavlarına girecek öğrenciler için hazırlanmış bir sınavdır. Bu sınav 3 ayrı oturumdan oluşmaktadır. 1.Oturum Temel Yeterlilik Testi TYT , 2.oturum Alan Yeterlilik Testi AYT ve 3.oturum ise Yabancı Dil Testi YDT olarak geçmektedir.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ozel ders

YKS yani Yükseköğretim Kurumları Sınavı için sunulan 2 oturumdan birincisi olan TYT yani Temel Yeterlilik Testi; ÖSYM tarafından hazırlanan Temel Yeterlilik Testi anlamına gelen bu sınavda daha çok okuduğunu anlama soruları bulunmaktadır. Bu sınava iki yıllık üniversite bölümlerini tercih etmek isteyenler girebilir. Ayrıca AYT sınavına % 40 etkisi olacaktır.

AYT, Alan Yeterlilik Testi anlamına gelen bu sınavda ise tamamen bilgini ölçecek sorular bulunmaktadır.

TYT Soru Dağılımı

40 Temel Matematik,40 Temel Türkçe,7 Fizik,7 Kimya,6 Biyoloji,5 Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi,5 Felsefe Grubu,5 Tarih,5 Coğrafya

lgs kursu 4

Hızlı Okuma Kursu

AYT Soru Dağılımı

Türk Dili ve Edebiyatı dersinden 24, Tarih 1 dersinden  10, Coğrafya 1 dersinden 6 soru olmak üzere toplam 40 soru bulunmaktadır.

Tarih 2 dersinden 11, Coğrafya dersinden 11, Felsefe Grubu (Mantık, Psikoloji, Sosyoloji) dersinden 12 ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinden 6 soru olmak üzere toplam 40 soru bulunmaktadır.

Matematik ve Geometri olmak üzere ayrılan bu testte Matematik dersinden 25 soru, Geometri’ den ise 15 soru bulunmaktadır. Toplamda 40 soru vardır.

Fizik 14, Biyoloji 13 ve Kimya 13 olmak üzere toplam 40 soru bulunmaktadır.

Yks Kursu Çanakkale

Türkiye’nin neresinde olursanız sizlere hizmet vermekteyiz. Derslerimizden online yüz yüze şeklinde yararlanabilirsiniz. Ayrıca her hafta online denemeler yapmaktayız. Bu sayede netlerinizde artış kaçınılmaz olacaktır.

Eğitim kadromuz alanında uzman son derece tecrübeli öğretmenlerden oluşmaktadır.

4 hizli okuma kursu populerakade kopya kopya kopya kopya kopya 2

Hızlı Okuma Kursu

Tüm Türkiye’de online veya yüz yüze hızlı okuma tekniklerini orta okul, lise, üniversite öğrencilerine, yetişkinlere özel ders olarak yardımcı olmaktayız. Türkiye’nin en iyi öğretmenleri tarafından yardımcı olmaktayız. Hızlı Okuma Teknikleri sınavlara girecek tüm adaylar tarafından alınması gereken derstir.

Son zamanlarda yapılan sınavlarda en büyük sorun okuduğunu anlama ve yorumlama olmuştur. Özellikle öğrencilerimiz odaklanamıyor, hatırlayamıyor ve ezberlese de hafızada tutamıyor ve başarısız oluyorlar. Hızlı Okuma Kursu ile adayların okuma hızı 2-3 katına çıkmaktadır. Çok hızlı okuyarak ve okuduğumuz her şeyi anlamak istiyorsak bir fırsat olan “hızlı okuma kursu”nu kaçırmayın.

Hızlı Paragraf Çözümü Teknikleri Kursu Kimler Almalı?

Hızlı paragraf çözümü kursunda, paragraf teknikleri anlatılmaktadır. Hangi tür sorularda nasıl bir taktik uygulanacağı gösterilmektedir. Paragraf sorularını 1 sayfa olan soruyu çok kısa zamanda çözme yolları anlatılmaktadır.

Hızlı Okuma Kursu kursunu kimler almalıdır? Sınavlara hazırlanan tüm adaylar bu kursu almalıdır. Hangi sınavlar Lgs, Yks, Ales, Dgs, Kpss ve yös kursularına girecek adayların biz hızlı paragraf çözümü kursunu almalarını tavsiye ediyoruz.

Bu kurs toplamda 8-10 ders sürmektedir.  10 uncu derste toparlamak ve basit bir sınav gibi test uygulanmaktadır.

Covid (salgın hastalık) dolayısıyla derslerinizi online almanızı tavsiye etmekteyiz. Yüz yüze derslerden hiçbir farkı olmadığını ise 15-20 dakikalık deneme dersimizden sonra başlanmaktadır.

Kursun verimli olması ve bu kazanımları hayatımız boyunca kullanabilmemiz için hızlı okuma kursunun 5 haftada alınmasını ve her hafta verilen ödevlerin tam olarak yapılması gerekmektedir.

Online derslerimize başlamadan önce 15-20 dakikalık ücretsiz deneme dersi yapıyoruz. Derslerimiz 40 dk ders, 10 dk mola, 40 dk ders şeklinde verilmektedir.

Hızlı Okuma Kursu, Matematik Özel Ders, Kurslarımız, Dershanelerimiz ve Etüt Merkezlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için whatsapp hattımızı kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlı Okuma Kursu
ETİKETLER:
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Kurslarımız ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz:
error: Content is protected !!
Mesaj gönder
1
WhatsApp İletişim
Merhaba,
Sizlere nasıl yardımcı olabilirim?
Call Now Button